RSS
 

Ferie zimowe z Forum Inicjatyw Twórczych

31 sty

W drugim tygodniu ferii, tj. w dniach 24 – 29 stycznia odbyły się półkolonie dla dzieci z terenu naszej gminy zorganizowane przez Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie. Również i tym razem zaplanowaliśmy bardzo atrakcyjny program. Pierwszego dnia zajęcia odbywały się na miejscu. Dzieci brały udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez instruktorów naszej placówki.

Dużo zabawy sprawiła gra muzyczna – karaoke, w której losowo wybierany był utwór do zaśpiewania dla danej osoby. Drugiego dnia udaliśmy się na halę sportową przy Gimnazjum, na której odbyły się zajęcia sportowe. W ramach ferii zorganizowany został wyjazd do kina w łódzkiej Manufakturze na film „Megamocny”. Po raz pierwszy udaliśmy się do Uniejowa na gorące kąpiele w leczniczej solance termalnej. Inną atrakcją półkolonii była lekcja muzealna poprowadzona przez przewodnika w Muzeum na Zamku w Łęczycy.

Ostatniego dnia pojechaliśmy na basen „Wodnik” do Ozorkowa. Uczestnicy półkolonii codziennie mieli zapewniony gorący posiłek. Dzieci mogły skorzystać z wymienionych atrakcji między innymi dzięki środkom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

(ik)

 

Skomentuj