Country w nowej odsłonie

Pierwotnie prosta, oparta na trzyakordowym schemacie i instrumentarium składającym się z akustycznej gitary, skrzypiec i prostego zestawu perkusyjnego. Z czasem wypracowała bardziej złożone instrumentarium, a jej forma stała się bardziej wyrafinowana. Muzyka country, bo o niej mowa, rozbrzmiewała 18 stycznia w Cafe Forum. A to wszystko za sprawą wspaniałego gościa – Janusza Nastarowicza.

Janusz Nastarowicz – wybitny gitarzysta, wokalista, grający również na harmonijce ustnej, wychował się na muzyce folk-blues, z której jest znany do dnia dzisiejszego. W 1998 roku zespół COLORADO BAND, którego jest liderem dostał nominację do reprezentowania Polski na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie zdobywając pierwsze miejsce w plebiscycie Audiotele oraz nagrodę publiczności. Oprócz działalności zespołowej Janusz Nastarowicz występuje jako solista, wokalista preferujący muzykę folk-blues.

Wieczór 18 stycznia był dla gości Cafe Forum wyjątkowy i zaskakujący, mogli usłyszeć nowe aranżacje utworów wspaniałych artystów, między innymi Boba Dylana czy Paula Simona w niecodziennych, oryginalnych odsłonach. Poza niezwykłym talentem wokalno-instrumentalnym, Janusz Nastarowicz przyciąga pełnymi humoru opowieściami. Piątkowy recital Janusza Nastarowicza wprowadził odbiorców w pogodny, weekendowy nastrój.

                                               

Dominika Patyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *