Dzień Matki w Cafe Forum

 

 „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”

                                                                                   Józef Ignacy Kraszewski

            25 maja w Cafe Forum odbył się niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki. Bardzo licznie przybyli goście delektowali się wrażeniami artystycznymi przy filiżance kawy i pysznym domowym cieście.

W pierwszej części koncertu wystąpili podopieczni Forum Inicjatyw Twórczych, przygotowani przez Aleksandrę Sochacką i Roberta Kanteckiego. „Laleczka z saskiej porcelany”, „Puszek okruszek” czy utwór „Kocham mamę”  wprowadziły w zadumę, wywołując uśmiech i wzruszenie.

Następnie wszystkim zebranym zaprezentowali się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgierzu, uczniowie Sławomira Stopczyka. Kwintet akordeonowy „Drużyna miecha” wykonał utwory: Little story, Tango for Astor i  Va Bank. Klaudia Steglińska (akordeon) i Wiktoria Steglińska (skrzypce) wykonały utwór Sunrise Sunset. Natomiast trio „Black and white” zaprezentowało między innymi: Tango for Cloude, Libertango czy utwór instrumentalny Passacaglia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, dostępnej na naszej stronie fb:  https://www.facebook.com/FIT-Parz%C4%99czew-463452123710094/

 

Dominika Patyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *