Ech, te drogi… Recital Lecha Dyblika

Świadectwo życia – tak można określić występ Lecha Dyblika w Forum Inicjatyw Twórczych. Niesamowity człowiek, wspaniały artysta. Osoba łącząca ludzi, znosząca podziały, niezwykle otwarta i prawdziwa.

W czwartek, 25 października z wielką przyjemnością gościliśmy w Cafe Forum Lecha Dyblika, wspaniałego aktora telewizyjnego, filmowego i teatralnego, a jednocześnie niezwykle utalentowanego pieśniarza. Talent muzyczny oraz wielka otwartość i serdeczność okazały się połączeniem niezwykłym.

Zgromadzonym gościom Lech Dyblik opowiadał o sobie, swoich przeżyciach i doświadczeniach. Przekonywał, że tak samo ważne są występy na wielkich scenach w wytwornych lokalach, co te w więzieniach czy na ulicy. Najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem. Niezwykła skromność Lecha Dyblika, nieoczywiste poczucie humoru i prawda płynąca z jego opowieści sprawiły, że każdy mógł odnaleźć w nich cząstkę siebie. Artysta podkreślał, że najważniejsze wartości człowieka to pokora i wiara w siebie. Wspaniałe, rosyjskie ballady, którymi nasz gość przeplatał swe opowieści potęgowały niesamowity nastrój i sprawiały, że wieczór był wprost magiczny.

Lech Dyblik przyznał, że ciężko mu się rozstać z parzęczewską publicznością, zadziałało to także w drugą stronę – kolejka po autografy i płyty aktora wydawała się nieskończona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *