Sax & Violin

Znakomitej muzyki mogła posłuchać parzęczewska publiczność podczas kolejnego spotkania z cyklu Cafe Forum. 7 lutego w Forum Inicjatyw Twórczych odbył się koncert, który łączył w sobie moc saksofonu i czar skrzypiec, a wszystko to za sprawą niezwykle utalentowanych, lokalnych muzyków: Marty Bednarek i Marcina Seweryńskiego.

Miesiące przygotowań przyniosły wspaniały owoc w postaci niezapomnianego koncertu. Marta Bednarek i Marcin Seweryński zaprezentowali fuzję mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec. Przygotowane utwory idealnie wpasowały się w gusta zebranych gości. Koncert rozpoczął się kultowym utworem Eltona Johna „Can you feel the love tonight”. Romantyczne brzmienie było nawiązaniem do zbliżającego się święta zakochanych. Pozostając w walentynkowym klimacie, artyści zaprezentowali również utwór „Shallow” – singel amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi oraz Bradleya Coopera promujący ścieżkę dźwiękową do filmu Narodziny gwiazdy. Nie zabrakło też utworów zachęcających do tańca, zebrani gości usłyszeli m.in. „Despacito” i „Seniorita”.

Kameralna sala Cafe Forum wypełniona była do ostatniego miejsca, a jej niezwykły klimat idealnie harmonizował z brzmieniem instrumentów. Talenty artystów zostały niewątpliwie docenione, publiczność nagrodziła muzyków gromkimi oklaskami, a oni obiecali, że kolejną niespodziankę muzyczną przygotują już niebawem.

Dominika Patyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *