Wyśpiewali mamom życzenia

Mama, mamcia, mamusia, mateczka – jakby nie wypowiadać, to słowo niezwykłe. Słowo wyjątkowe, ale też uniwersalne. Słowo, które większości z nas kojarzy się z miłością, czułością, troską, radością i nadzieją, dla innych może oznaczać nieobecność i tęsknotę. Tak czy inaczej, mama to osoba wyjątkowa, dlatego jej święto powinno być dniem szczególnym.

24 maja w Cafe Forum odbył się niezapomniany koncert dla mam. Wspaniali, utalentowani, młodzi ludzie stworzyli magiczną atmosferę, towarzyszącą obchodom Dnia Matki.

Aleksandra Sochacka zadbała o profesjonalne przygotowanie młodych artystów. Na scenie zobaczyliśmy podopiecznych Forum Inicjatyw Twórczych, którzy zaśpiewali kilka utworów poświęconych mamom. Oprócz występów grupowych w Cafe Forum zaprezentowały się Wiktoria Bień, podopieczna Młodzieżowego Domu Kultury w Ozorkowie oraz uczennice Szkoły Wokalnej Beautiful Voice z Łodzi: Amelia Jaworowska – półfinalistka the Voice Kids, Lara Hidane – laureatka ogólnopolskich konkursów oraz Wiktoria Woźniacka i Tosia Lewińska, które zobaczyć można także na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi.

Podczas piątkowego koncertu nie zabrakło wzruszeń i emocji, a wszystkie mamy obecne w Cafe Forum z pewnością poczuły się wyjątkowo.

 

Dominika Patyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *