Alicja w krainie czarów

W Forum Inicjatyw Twórczych trwają próby do spektaklu „Alicja w krainie czarów” – odbywają się zajęcia muzyczne, aktorskie, plastyczne i integracyjne pod kątem przygotowania spektaklu, który jest przedmiotem realizowanego przez FIT projektu „Przygotowanie i realizacja spektaklu „Alicja w Krainie Czarów”. Projekt jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury.

Przedstawienie reżyseruje Sylwia Maszewska – śpiewaczka operowa, dyplomowany logopeda i muzykoterapeuta. Sylwia Maszewska jako śpiewaczka operowa ma w swoim repertuarze kilkadziesiąt solowych partii operowych i operetkowych, jest również znana ze swojej działalności społecznej i pedagogicznej. Jest m.in. prezesem Towarzystwa Aktywizacji Muzyczno-Teatralnej Osób Niepełnosprawnych.

W realizację projektu zaangażowane są także szkoły z terenu gminy Parzęczew. Projekt obejmuje również .warsztaty z twórcami ludowymi, którzy wykonują z dziećmi elementy scenografii i kostiumów. Na zdjęciu zajęcia muzyczne, prowadzone przez Macieja Janeckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *