Turniej Jednego Wiersza

Regulamin

 1. Organizatorami Turnieju są: Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie, Oddział Łódzki Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury w Łodzi.

 2. Turniej ma charakter otwarty, mogą w nim brać udział wszyscy twórcy, piszący w języku polskim, którzy ukończyli 16 lat

 3. Turniej odbędzie się w dniu 22 listopada 2012 r. w siedzibie Forum Inicjatyw Twórczych przy ul. Ozorkowskiej 3 w Parzęczewie w ramach VI Festiwalu Puls Literatury. Początek imprezy o godz. 18.00.

 4. Do uczestnictwa w konkursie będą dopuszczeni autorzy po dokonaniu rejestracji w dniu Turnieju w godz. 17.00-18.00. Podczas rejestracji należy przekazać Organizatorowi egzemplarz utworu, który będzie prezentowany w konkursie.

 5. W Turnieju można prezentować wyłącznie utwory własnego autorstwa napisane w języku polskim, nie nagradzane w innych konkursach literackich i nigdzie dotąd nie publikowane.

 6. Czas prezentacji nie może przekroczyć 4 minut.

 7. W turnieju przewidziano nagrody pieniężne i rzeczowe, które zostaną rozdysponowane zgodnie z decyzją Jury.

 8. Ogłoszenie werdyktu Jury i wręczenie nagród nastąpi w dniu Turnieju.

 9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo nieodpłatnego publikowania nagrodzonych i wyróżnionych utworów.

 10. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

 11. Szczegółowe informacje: Forum Inicjatyw Twórczych; tel.: 42 235 32 70; 500 108 816. Adres do korespondencji mailowej: kultura@foruminicjatyw.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *