II Walentynkowy Konkurs Recytatorski

Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie zaprasza do udziału

w II Walentynkowym Konkursie Recytatorskim

 

            Konkurs odbędzie się 10 lutego 2018 roku w sali widowiskowej Forum Inicjatyw Twórczych przy ulicy Ozorkowskiej 3 w Parzęczewie. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00. Dla laureatów pierwszego miejsca przewidziano nagrodę specjalną – romantyczną kolację wraz z wstępem do strefy SPA w ekskluzywnej restauracji Korona Palace w Leźnicy Wielkiej. Zdobywcy drugiego oraz trzeciego miejsca otrzymają możliwość wstęp do strefy SPA. Ponadto dla osób wyróżnionych przewidziano nagrody książkowe.

         Konkurs jest kierowany do wykonawców indywidualnych oraz duetów scenicznych. Każdy z wykonawców prezentuje po jednym utworze lirycznym o tematyce miłosnej. W przypadku duetów dopuszczalne jest także wykonanie jednego wiersza z podziałem na role. Konkurs ma charakter regionalny. Mogą w nim brać udział mieszkańcy powiatu zgierskiego. W procesie oceny jury będzie brało pod uwagę poprawność wykonania i interpretację utworu oraz oraz kreację sceniczną 

         Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2018 r. telefonicznie na numer Forum: 500-076-884 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do szesnastej) lub drogą mailową na adres: kultura@foruminicjatyw.pl. Regulamin konkursu oraz wzór karty zgłoszeniowej dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.foruminicjatyw.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *