Regulamin

Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie zaprasza do udziału

w II Walentynkowym Konkursie Recytatorskim

 

  1. Konkurs ma charakter regionalny. Mogą w nim brać udział mieszkańcy powiatu zgierskiego.
  2. Konkurs jest kierowany do wykonawców indywidualnych oraz duetów scenicznych. Każdy z wykonawców prezentuje po jednym utworze lirycznym o tematyce miłosnej. W przypadku duetów dopuszczalne jest także wykonanie jednego wiersza z podziałem na role.
  3. Muszą to być utwory w języku polskim, które ukazały się w formie drukowanej.
  4. Dopuszcza się samodzielną zmianę form gramatycznych utworu w celu dostosowania go do wykonawcy o ile w sposób rażący nie zmieni to melodii i wymowy wiersza. Sposób dokonania ewentualnych zmian będzie podlegał ocenie.
  5. W procesie oceny jury będzie brało pod uwagę poprawność wykonania i interpretację utworu oraz sceniczną
  6. Wszyscy uczestnicy konkursu w dniu imprezy muszą mieć ukończone 18 lat.
  7. Konkurs odbędzie się 10 lutego 2018 roku w sali widowiskowej Forum Inicjatyw Twórczych przy ulicy Ozorkowskiej 3 w Parzęczewie. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00.
  8. Dla laureatów pierwszego miejsca przewidziano nagrodę specjalną – romantyczną kolację wraz z wstępem do strefy SPA w ekskluzywnej restauracji Korona Palace w Leźnicy Wielkiej. Zdobywcy drugiego oraz trzeciego miejsca otrzymają możliwość wstęp do strefy SPA. Ponadto dla osób wyróżnionych przewidziano nagrody książkowe.
  9. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2018 r. telefonicznie na numer Forum: 500-076-884 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do szesnastej) lub drogą mailową na adres: kultura@foruminicjatyw.pl. Wzór karty zgłoszeniowej dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.foruminicjatyw.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *