1. I’m really enjoying the design and layout of your website. It’s a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme? Excellent work! fakdkgdffbdecfeb

 2. Szanowni Państwo,
  Czy mogę brać udział w konkursie, jeżeli swoje wiersze zamieszczam tylko na moim profilu na Facebooku?
  pozdrawiam,
  Elżbieta

 3. W Łodzi – klub miłośników filmu pozdrawia Parzęczew.

  Jest nas garstka, spotykamy się rozmawiamy o filmach i nie tylko (czasami nawet więcej o tym „nie tylko”), wymieniamy się rekomendacjami oraz filmami. W sumie to taki klub znajomych choć wcześniej nigdy się nie znaliśmy. Chcemy zaprosić do naszego grona innych miłośników filmów, poszukujemy też na wymianę ciekawych filmów i sugestii. Jeżeli jest ktoś kto chciałby do nas przyłączyć – bardzo serdecznie zapraszamy. Można do nas pisać na adres: kapitula@os.pl (opiekunem klubu i inicjatorem jest Jarek)

 4. Mam pytanie. Piszę tutaj, ponieważ mail nie chce się wysłać. A więc: Mój wiersz nie zmieścił się na jednej stronie. Co powinnam zrobić? Resztę wydrukować na drugiej stronie czy na innej kartce?

 5. Mam pytanie. Mój wiersz nie zmieścił się na jednej stronie. Co powinnam zrobić? Resztę wydrukować na drugiej stronie czy na innej kartce?

 6. Pandemia i inne wydarzenia. Tymczasem na przełomie września i października miała pojawić się informacja, kiedy zostanie rozstrzygnięty konkurs poetycki „Czarno na białym”. Jest 17.10.2020 r., za nami połowa października, a informacji jak nie było, tak nie ma.

 7. Gratulacje dla organizatorów i wykonawców. Dzięki wspólnym działaniom powstał piękny obiekt, który przez lata będzie służył całej społeczności.